KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702331

nr 1270 2331

Kajsa Zetterquist

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Modell, signerad. Olja på pannå, 65x53 cm

Kajsa Zetterquist, svensk-norsk konstnär född 1935 i Arvika.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:16:26

Kajsa Zetterquist

Läs mer om Kajsa Zetterquist